Kozmetik

En İyi Güneş Kremi | En İyi 10 Yüz Güneş Kremi

En iyi güneş kremi kişisel tercihlerinize, cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza göre değişebilir. Ancak, geniş spektrumlu (UVA ve UVB ışınlarını filtreleyen), en az 30 faktör SPF içeren, suya dayanıklı ve hafif formüllü bir güneş kremi seçmek iyi bir başlangıç olabilir.

Yüz güneş kremleri, cilt kanseri riskini azaltmak ve cildi UV ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için kullanılır. Yüz için güneş kremleri, cildin hassasiyetine ve güneşe maruz kalma süresine göre farklı faktörlerde (SPF) sunulur.

Bir yüz güneş kremi seçerken, cilt tipinize ve kişisel tercihlerinize göre seçim yapmanız gerekir. Kuru ciltler için nemlendirici özelliklerle birlikte SPF içeren bir ürün tercih edebilirsiniz. Yağlı ciltler için ise hafif formüllü, matlaştırıcı özelliklere sahip bir ürün tercih edilebilir.

Ayrıca, güneş kreminizin geniş spektrumlu olduğundan emin olun. Bu, hem UVA hem de UVB ışınlarını filtreleyen bir ürün olduğu anlamına gelir. Güneş kreminizi her iki saatte bir tekrar uygulamayı unutmayın ve güneşe maruz kalmadan önce en az 20 dakika önceden cildinize uygulayın.

Sinoz

SPF50+ Pink Touch Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi PA++++ 50 ml

Değerlendirme
4.3/5

Sinoz SPF 50+ Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi PA++++, yüksek koruma faktörüyle ciltte güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlayan bir yüz güneş kremidir. Ayrıca ton eşitleme özelliğiyle cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur ve cildi aydınlatır. PA++++ derecesi, UVA ışınlarına karşı çok yüksek bir koruma sağladığını gösterir.

Bu ürünün içeriğinde mineral filtreler kullanılmış olup, kimyasal güneş filtrelerine göre daha az alerjik reaksiyonlara sebep olur. Ayrıca ciltte yağlı bir his bırakmadan kolayca emilir ve nemlendirici özellikleri sayesinde cildi yumuşak tutar.

Özellikle güneşe maruz kalınan yaz aylarında kullanılabilecek bir üründür. Güneşe çıkmadan önce yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanarak cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyabilirsiniz.

Sinoz SPF 50+ Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi

Ürün İçeriği

Titanyum Dioksit: Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyan mineral güneş filtresi.

Çinko Oksit: Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyan mineral güneş filtresi.

Niasinamid: Cildi aydınlatmaya ve ton eşitlemeye yardımcı olan B vitamini.

Adenosin: Cilt hücrelerinin yenilenmesini destekleyen bir bileşik.

Gliserin: Cildi nemlendirmeye yardımcı olan bir nemlendirici.

Hiyalüronik Asit: Cildin nem dengesini korumaya yardımcı olan bir bileşik.

Allantoin: Cildi yatıştırmaya ve tahrişleri azaltmaya yardımcı olan bir bileşik.

Beta-Glukan: Cildin bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan bir bileşik.

Aloe Vera Özü: Cildi yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olan bir bileşik.

New Well

Güneş Kremi Yüksek Koruma Spf 50+ Aloe Vera

Değerlendirme
4.9/5

New Well Güneş Kremi Yüksek Koruma SPF 50+ Aloe Vera, cildi güneşin zararlı etkilerinden korumak için formüle edilmiş bir güneş koruyucu kremdir. Yüksek koruma faktörü sayesinde UVA ve UVB ışınlarına karşı etkili koruma sağlar. Ayrıca içeriğindeki Aloe Vera özü sayesinde cildi nemlendirir ve yatıştırır.

En iyi güneş kremi listemizde yer alan bu ürün, hafif dokusu sayesinde kolayca emilir ve ciltte yağlı bir his bırakmaz. Su geçirmez özelliği ile yüzme, terleme veya su teması sonrası da etkisini korur. Hassas ciltler için de uygun olan bu güneş kremi, paraben ve parfüm içermez.

New Well Güneş Kremi Yüksek Koruma SPF 50+ Aloe Vera

Ürün İçeriği

Titanyum Dioksit: Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyan mineral güneş filtresi.

Çinko Oksit: Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyan mineral güneş filtresi.

Aloe Vera Özü: Cildi nemlendirir ve yatıştırır.

Vitamin E: Antioksidan özellikleri sayesinde cildi korur ve besler.

Provitamin B5: Cildin nem dengesini korumaya yardımcı olan bir bileşik.

Gliserin: Cildi nemlendirmeye yardımcı olan bir nemlendirici.

Barulab

Greentea Hyrdo Calming Sun Cream - Yeşil Çaylı Kimyasal Filtreli Güneş Kremi 60ml

Değerlendirme
4.8/5

Barulab Green Tea Hydro Calming Güneş Kremi, geniş spektrumlu koruma sağlayan bir en iyi güneş kremi ürünlerinden biridir. UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. Cilt yatıştırıcı ve antioksidan özellikleriyle bilinen yeşil çay özü içerir. Ayrıca, hyaluronik asit, gliserin ve shea yağı gibi nemlendirici bileşenler içerir, cildin nem dengesini korur ve nemlendirir. Bu en iyi güneş kremi, güneş ışınlarının neden olduğu hasarı önlemeye ve cildi korumaya yardımcı olur. Ayrıca, cildi rahatlatır ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı olabilir.

Barulab Greentea Hyrdo Calming Sun Cream - Yeşil Çaylı Kimyasal Filtreli Güneş Kremi 60ml

Ürün İçeriği

Yeşil çay özü: Cilt yatıştırıcı ve antioksidan özelliklere sahiptir.

Titanyum dioksit: UV ışınlarına karşı fiziksel koruma sağlayan bir mineraldir.

Etilheksil metoksisinamat: UVB ışınlarına karşı kimyasal koruma sağlayan bir bileşendir.

Bis-etilheksiloksi fenol metoksifenil triazin: UVA ışınlarına karşı kimyasal koruma sağlayan bir bileşendir.

Hyaluronik asit: Cildin nemini koruyan ve nemlendiren bir bileşendir.

Gliserin: Cildi nemlendiren bir bileşendir.

Shea yağı: Cildi nemlendiren ve cildin nem dengesini koruyan bir bileşendir.

Diğer bileşenler: Su, propilen glikol, kaprilik/trigliserit, polisorbat 60, dimetikon, fenoksietanol, akrilat/polytriethanolamin asit, gliseril stearat, PEG-100 stearat, naylon-12, natrium akrilat/sodyum akriloildimetil taurat kopolimer, izoheksadekan, sodyum hidroksit, kaprilil glikol, etilheksilgliserin, fragrans, setil alkol, stearil alkol, allantoin.

Not: İçerik listesi üretici firma tarafından değiştirilebilir. Lütfen ürün etiketini kontrol ederek en güncel içerik bilgisine ulaşın.

La Roche Posay

Anthelios Uvmune Fluid Spf 50 Tüm Ciltler İçin

Değerlendirme
4.6/5

La Roche Posay Anthelios Uvmune Fluid Spf 50, tüm cilt tipleri için uygundur. Güneş koruyucu özelliğiyle cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken, UVA/UVB ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlar. Hafif dokusu ve nemlendirici özelliği ile cildinizi rahatlatır ve nemlendirir. Ayrıca, koku içermez ve gözenekleri tıkamaz. Günlük kullanıma uygun olan bu ürün, cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken, cildinize bakım yapar.

La Roche Posay Anthelios Uvmune Fluid Spf 50 Tüm Ciltler Için

Ürün İçeriği

Aktif bileşenler:

Mexoryl XL: Bu bir kimyasal filtre, UVA ışınlarına karşı koruma sağlar ve güneş yanığına neden olan hasarlı hücrelerin oluşumunu engeller.

Mexoryl SX: Bu da bir kimyasal filtre ve UVA ışınlarına karşı koruma sağlar. Ciltteki hücrelerin DNA'sını korumaya yardımcı olur.

Tinosorb S: Bu da bir kimyasal filtre, UVA/UVB ışınlarına karşı koruma sağlar ve güneş yanığına neden olan hasarlı hücrelerin oluşumunu engeller.

Avobenzone: Bu kimyasal filtre, UVA ışınlarına karşı koruma sağlar ve güneş yanığına neden olan hasarlı hücrelerin oluşumunu engeller.

Diğer bileşenler:

Alcohol Denat.: Cildinizi kurutabilen bir alkol türüdür. Ancak bu ürün, alkolün cildi kurutmasını engelleyen diğer bileşenler içerir.

Diisopropyl Sebacate: Bu bir emolient, yani cildi yumuşatan bir bileşendir.

Silica: Bu ince bir toz ve ürüne kıvam verir.

Butyl Methoxydibenzoylmethane: Bu bir kimyasal filtre, UVA ışınlarına karşı koruma sağlar.

CI 77891 / Titanium Dioxide: Bu bir fiziksel filtre, yani güneş ışınlarını yansıtır ve cildi güneş yanığına karşı korur.

C12-15 Alkyl Benzoate: Bu bir emolient, cildi yumuşatır ve nemlendirir.

Octocrylene: Bu bir kimyasal filtre, UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Isopropyl Lauroyl Sarcosinate: Bu bir emolient, cildi yumuşatır ve nemlendirir.

Zea Mays Starch / Corn Starch: Bu nişasta, ürünün yapısını düzenler ve ciltteki yağı emer.

Ethylhexyl Triazone: Bu bir kimyasal filtre, UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Poly C10-30 Alkyl Acrylate: Bu bir emulsifiyer, yani ürünün içindeki yağ ve suyu karıştırır.

Glyceryl Stearate: Bu bir emulsifiyer ve ciltteki nemi korur.

Behenyl Alcohol: Bu bir emolient, cildi yumuşatır ve nemlendirir.

Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol: Bu bir kimyasal filtre, UVA/UVB ışınlarına karşı koruma

eliamora

Yoğun Leke Karşıtı +50 Spf Güneş Kremi

Değerlendirme
4.7/5

Ürün açıklamasında belirtildiği gibi, Eliamora Yoğun Leke Karşıtı +50 Spf Güneş Kremi yüksek koruma faktörü ve leke karşıtı özellikleri ile formüle edilmiş bir güneş koruyucudur. Bu ürün aşırı güneş ışığından kaynaklanan cilt lekeleri, koyu lekeler ve güneş yanığına karşı koruma sağlayabilir.

Ürün, cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendiren ve güneş ışınlarının neden olduğu hasarı önleyen antioksidanlar içerir. Ayrıca, formülündeki yüksek SPF sayesinde UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korur. Güneşe maruz kalmadan önce yüz ve vücut bölgelerine uygulanabilir ve suya dayanıklıdır.

Sinoz

Spf 50+ Yüz Güneş Kremi - Normal Ve Kuru Ciltler Için

Değerlendirme
4.4/5

En iyi güneş kremi listemizde yer alan Sinoz Spf 50+ Yüz Güneş Kremi – Normal ve Kuru Ciltler İçin, yüksek koruma faktörü ve nemlendirici özellikleri ile formüle edilmiş bir güneş koruyucudur.

Bu ürün, UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korurken, cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Aynı zamanda, ciltteki lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olmak için de tasarlanmıştır. Formülünde yer alan gliserin, hyaluronik asit ve allantoin gibi bileşenler, cildin nem oranını artırarak, cildin daha genç ve taze görünmesine yardımcı olur.

Sinoz Spf 50+ Yüz Güneş Kremi, ciltte yağlı bir his bırakmadan hızla emilir. Normal ve kuru cilt tipleri için uygundur. Ürün, suya dayanıklıdır ve güneşe maruz kalmadan önce yüz bölgesine uygulanır.

Ürünün içeriğindeki diğer bileşenler hakkında tam bilgi için ürünün ambalajını veya resmi web sitesini kontrol etmenizi öneririm. Ayrıca, herhangi bir ürünü kullanmadan önce, özellikle hassas ciltlere sahip olanlar, ürünün içeriğindeki bileşenlere karşı alerjik olup olmadıklarını kontrol etmeli ve dermatologlarına danışmalıdırlar.

La Roche Posay Anthelios Uvmune Fluid Spf 50 Tüm Ciltler Için

Ürün İçeriği

Octocrylene: Bir güneş koruyucu bileşenidir ve özellikle UVA ışınlarına karşı koruma sağlar.

Ethylhexyl Methoxycinnamate: Bir diğer güneş koruyucu bileşenidir ve özellikle UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Benzophenone-3: UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan bir diğer güneş koruyucu bileşenidir.

Cyclopentasiloxane: Bir çeşit silikon bileşenidir ve ciltte kayganlık ve pürüzsüzlük sağlar.

Glyceryl Stearate: Cildi nemlendirmeye yardımcı olan bir bileşendir.

Dimethicone: Bir diğer silikon bileşenidir ve cildi yumuşatır, kayganlık sağlar ve nemlendirir.

Zinc Oxide: Bir mineral güneş koruyucudur ve hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Butyl Methoxydibenzoylmethane: Bir diğer güneş koruyucu bileşenidir ve özellikle UVA ışınlarına karşı koruma sağlar.

Stearyl Alcohol: Cildi nemlendirmeye yardımcı olan bir bileşendir.

Urea: Cildi nemlendirmeye yardımcı olan bir bileşendir ve aynı zamanda ciltteki pullanmayı önler.

Ceteareth-25: Bir çeşit emülgatör bileşendir ve üründeki diğer bileşenlerin homojen bir şekilde dağılmasına yardımcı olur.

Cetearyl Alcohol: Cildi nemlendirmeye yardımcı olan bir bileşendir ve aynı zamanda ürüne kıvam kazandırır.

Stearic Acid: Bir diğer emülgatör bileşendir ve üründeki diğer bileşenlerin homojen bir şekilde dağılmasına yardımcı olur.

Titanium Dioxide: Bir diğer mineral güneş koruyucudur ve hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Glycerin: Cildi nemlendirmeye yardımcı olan bir bileşendir.

Ceteareth-20: Bir çeşit emülgatör bileşendir ve üründeki diğer bileşenlerin homojen bir şekilde dağılmasına yardımcı olur.

Ceteareth-12: Bir diğer emülgatör bileşendir ve üründeki diğer bileşenlerin homojen bir şekilde dağılmasına yardımcı olur.

Tetrahydrodiferuloylmethane: Antioksidan özellikleri olan bir bileşendir.

Phenoxyethanol: Bir çeşit koruyucu bileşendir

Panthenol: Cildi nemlendirmeye yardımcı olan ve cilt bariyerini güçlendiren bir bileşendir.

Ethylhexylglycerin: Bir çeşit koruyucu bileşendir ve ürünün raf ömrünü arttırır.

Tocopheryl Acetate: Vitamin E'nin bir türevidir ve antioksidan özellikleri vardır. Ayrıca cildi nemlendirir ve yumuşatır.

Cetyl Palmitate: Cildi yumuşatan bir bileşendir.

Parfum: Ürüne koku vermek için kullanılan bir bileşendir.

Lactic Acid: Bir alfa hidroksi asittir ve cildin doğal asit dengesini korumasına yardımcı olur.

Tetrasodium EDTA: Bir chelating ajanıdır ve üründeki diğer bileşenlerin stabilitesini korumaya yardımcı olur.

 
The Purest Solutions

Lekeli Ciltler Için Antioksidan Destekli Renkli Güneş Kremi 50 SPF

Değerlendirme
4.5/5

The Purest Solutions Lekeli Ciltler Güneş Kremi, SPF 50 koruma faktörüne sahip bir güneş koruyucu üründür. Lekeli ciltler için özel olarak formüle edilmiş olan bu ürün, güneşin zararlı ışınlarından cildi korurken aynı zamanda cilt tonunu eşitleyerek lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

En iyi güneş krem listesinde yer alan ürün, içeriğindeki bazı bileşenler, özellikle niacinamide ve bakuchiol, ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca, güneş koruyucu özelliklerinin yanı sıra antioksidan özellikleri ile de cildi korur ve nemlendirir.

Renkli bir formülasyona sahip olan bu güneş kremi, cildi korurken aynı zamanda cilt tonunu eşitleyerek doğal bir görünüm sağlar. Ürün, vegan ve cruelty-free (hayvanlar üzerinde test edilmemiş) olarak üretilmiştir.

The Purest Solutions Lekeli Ciltler Için Antioksidan Destekli Renkli Güneş Kremi 50 SPF

Ürün İçeriği

Zinc Oxide: Güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan bir mineral bileşendir.

Titanium Dioxide: Güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan bir mineral bileşendir.

Octyl Salicylate: Güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan bir kimyasal bileşendir.

Octocrylene: Güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan bir kimyasal bileşendir.

Ethylhexyl Methoxycinnamate: Güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan bir kimyasal bileşendir.

Niacinamide: Ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan bir vitamindir.

Bakuchiol: Ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan bir bitkisel bileşendir.

Bisabolol: Cildi yatıştırmaya ve anti-inflamatuar özellikleri ile cilt rengini eşitlemeye yardımcı olan bir bileşendir.

Vitamin E: Antioksidan özellikleri ile cildi korumaya yardımcı olan bir vitamindir.

Hyaluronic Acid: Cildi nemlendirmeye yardımcı olan bir bileşendir.

Allantoin: Cildi yatıştırmaya yardımcı olan bir bileşendir.

L'Oreal Paris

Revitalift Clinical Spf 50+ Günlük Yüksek Uv Korumalı Yüz Güneş Kremi

Değerlendirme
4.7/5

L’Oreal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Yüz Güneş Kremi, yüksek koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korumak için özel olarak formüle edilmiş bir güneş koruyucu üründür. Bu ürün, hem UVB hem de UVA ışınlarına karşı koruma sağlayarak ciltteki hasarı en aza indirmeye yardımcı olur.

En iyi güneş kremi listesinde yer alan bu ürün, cildin doğal nem seviyesini koruyarak ciltte nemlendirici bir etki yaratır. Ayrıca, cildin tonunu eşitleyerek ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak cildin daha genç ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Ürün içeriğindeki bazı aktif bileşenler arasında adenosine, hyaluronik asit ve pro-retinol A yer almaktadır. Adenosine, ciltteki kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, hyaluronik asit cildin nem seviyesini arttırarak daha dolgun bir görünüm sağlar. Pro-retinol A ise cildin daha sıkı ve elastik görünmesine yardımcı olur.

L’Oreal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Yüz Güneş Kremi, kullanımı kolay ve hafif bir formülasyona sahiptir. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır ve ciltte yapışkan bir his bırakmadan kolayca emilir.

Luis Bien

Leke Karşıtı SPF 50+ Tüm Ciltler İçin Yüksek Korumalı Nemlendirici Güneş Kremi

Değerlendirme
4.5/5
L'Oreal Paris Revitalift Clinical Spf 50+ Günlük Yüksek Uv Korumalı Yüz Güneş Kremi

Ürün İçeriği

Adenosine: Bu bileşen, ciltteki kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan bir tür amino asittir.

Hyaluronik Asit: Bu doğal madde, cildin nem seviyesini artırarak cildin daha dolgun ve nemli görünmesine yardımcı olur.

Pro-Retinol A: Cildin daha sıkı ve elastik görünmesine yardımcı olan bir tür retinoiddir.

Homosalate: UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan bir kimyasal güneş filtresidir.

Silica: Cildin pürüzsüz ve mat bir görünüm kazanmasına yardımcı olan bir mineraldir.

Ethylhexyl Salicylate: Güneş yanıklarına ve cilt kanserine neden olan UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan bir kimyasal güneş filtresidir.

Styrene/Acrylates Copolymer: Bu bileşen, hem UVB hem de UVA ışınlarına karşı koruma sağlayan bir kimyasal güneş filtresidir.

Dicaprylyl Carbonate: Bu bileşen, güneş koruyucu formüllerinde kullanılan bir emollienttir, yani cildi yumuşatır ve nemlendirir.

Nylon-12: Bu bileşen, cildin pürüzsüz ve mat bir görünüm kazanmasına yardımcı olan bir tür polimerdir.

Alcohol Denat.: Bu bileşen, formülde kullanılan bir çeşit alkol olup, kozmetik ürünlerde genellikle kıvam düzenleyici olarak kullanılır.

Titanium Dioxide: Bu bileşen, güneş yanıklarına ve cilt kanserine neden olan UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan bir fiziksel güneş filtresidir.

Arginine: Bu bileşen, ciltteki hasarlı hücrelerin onarımına yardımcı olan bir amino asittir.

Polyglyceryl-4 Isostearate: Bu bileşen, formüle kıvam veren bir emülgatördür.

Synthetic Wax: Bu bileşen, formüle yapısını sağlamak için eklenen bir çeşit sentetik balmumudur.

Alumina: Bu bileşen, formüle kayganlık ve kaymazlık kazandıran bir mineraldir.

Stearic Acid: Bu bileşen, formüle kıvam veren ve cildi yumuşatan bir yağ asididir.

Aluminum Hydroxide: Bu bileşen, formüle kalınlık veren ve ciltte kayganlık sağlayan bir mineraldir.

PEG-30 Dipolyhydroxystearate: Bu bileşen, formülde emülsifiye edici görevi gören bir polietilen glikol türevidir.

Cetearyl Alcohol: Bu bileşen, formüle yumuşaklık ve kayganlık kazandıran bir yağ alkolüdür.

Sodium Hyaluronate: Bu bileşen, formüle nemlendirici etki kazandıran bir tür hyaluronik asit tuzudur.

Phenoxyethanol: Bu bileşen, formüle koruyucu olarak eklenen bir kimyasal maddedir.

Tocopherol: Cilt sağlığı için önemli bir antioksidan olan E vitamini türevidir.

Disodium EDTA: Ürünün stabilitesini arttırmaya yardımcı olan bir chelating ajanıdır.

Propylene Glycol: Nemlendirici özellikleri olan bir bileşendir ve cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Hydroxyethylcellulose: Su tutma özellikleri olan bir polimerdir ve ürünün yapısını düzenlemeye yardımcı olur.

Capryloyl Salicylic Acid: Yağ giderici özellikleri olan bir beta-hidroksi asittir ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olabilir.

Caprylyl Glycol: Nemlendirici özellikleri olan bir bileşendir ve cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Citric Acid: pH dengesini düzenlemeye yardımcı olan bir asittir.

Biotin: Saç ve cilt sağlığı için önemli bir vitamindir ve ciltteki hasarı onarmaya yardımcı olabilir.

Parfum/Fragrance: Ürüne hoş bir koku vermek için kullanılan bir bileşendir.

Luis Bien Leke Karşıtı SPF 50+ Güneş Kremi, güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlamak için formüle edilmiş bir güneş kremidir. Ayrıca ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan leke karşıtı bileşenler içerir.

En iyi güneş kremi listemizdeki bu ürün, SPF 50+ güneş koruma faktörüne sahiptir ve UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. İçeriğindeki leke karşıtı bileşenler arasında niacinamide, vitamin E, vitamin C, açai meyvesi ekstresi, glutatyon ve alpha arbutin gibi maddeler yer alır. Bu bileşenler cildin leke görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, cildin nem dengesini koruyan özellikleri de vardır.

Luis Bien Leke Karşıtı SPF 50+ Tüm Ciltler İçin Yüksek Korumalı Nemlendirici Güneş Kremi, tüm cilt tipleri için uygun olmakla birlikte özellikle lekeli ciltler için önerilir. Güneşe maruz kalınan yüz, boyun ve dekolte gibi alanlara uygulanabilir. Güneşe çıkmadan önce cilde uygulanan ürün, güneş ışınlarına maruz kalındığında cildi korumaya yardımcı olur.

Luis Bien Leke Karşıtı SPF 50+ Tüm Ciltler İçin Yüksek Korumalı Nemlendirici Güneş Kremi

Ürün İçeriği

Ethylhexyl Methoxycinnamate: Güneş ışınlarından korunmaya yardımcı olan bir UVB filtresidir.

Octocrylene: Güneş ışınlarından korunmaya yardımcı olan bir UVB filtresidir.

Butyl Methoxydibenzoylmethane: Güneş ışınlarından korunmaya yardımcı olan bir UVA filtresidir.

Titanium Dioxide: Güneş ışınlarından korunmaya yardımcı olan bir fiziksel güneş filtresidir.

Zinc Oxide: Güneş ışınlarından korunmaya yardımcı olan bir fiziksel güneş filtresidir.

Niacinamide: Ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan bir bileşendir.

Sodium Hyaluronate: Cildin nem dengesini korumaya yardımcı olan bir nemlendirici bileşendir.

Tocopheryl Acetate: Ciltteki hasarı onarmaya yardımcı olan bir antioksidan olan E vitamini türevidir.

Panthenol: Ciltteki hasarı onarmaya yardımcı olan bir bileşendir.

Allantoin: Ciltteki tahrişleri yatıştırmaya ve hasarı onarmaya yardımcı olan bir bileşendir.

Bisabolol: Ciltteki tahrişleri yatıştırmaya ve hasarı onarmaya yardımcı olan bir bileşendir.

Glycerin: Cildin nem dengesini korumaya yardımcı olan bir nemlendirici bileşendir.

Caprylic/Capric Triglyceride: Cildi beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı olan bir bileşendir.

Dimethicone: Cildi pürüzsüzleştirmeye ve korumaya yardımcı olan bir silikon bileşendir.

Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer: Ürünün yapısını düzenlemeye yardımcı olan bir polimerdir.

Isohexadecane: Ürünün yapısını düzenlemeye yardımcı olan bir bileşendir.

Polysorbate 60: Ürünün yapısını düzenlemeye yardımcı olan bir emülsifiyandır.

Phenoxyethanol: Ürünün korunmasına yardımcı olan bir koruyucu bileşendir.

Parfum: Ürüne hoş bir koku vermek için kullanılan bir bileşendir.

Dermoskin

Face Protection SPF 50+ Güneş Koruyucu Krem

Değerlendirme
4.5/5

Dermoskin Face Protection SPF 50+ Güneş Koruyucu Krem, Türk kozmetik markası Dermoskin tarafından üretilen bir güneş koruyucu kremdir. Yüksek koruma faktörüne sahip olan bu krem, cildi UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Ürünün içeriğindeki ana aktif bileşenler arasında octocrylene, ethylhexyl methoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane ve titanium dioxide bulunur. Ayrıca cildi nemlendirmek ve beslemek için de çeşitli doğal yağlar ve bitki özleri içerir.

Dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürün, ciltte herhangi bir tahrişe veya alerjik reaksiyona neden olmadığı belirtilmektedir. Cilt tarafından kolayca emilen hafif bir yapısı vardır ve yağlı his bırakmadan cildi nemlendirir.

Dermoskin Face Protection SPF 50+ Güneş Koruyucu Krem, günlük kullanım için uygundur ve tüm cilt tipleri için önerilir. UV ışınlarına maruz kalmadan önce cilde uygulanarak, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz.

Dermoskin Face Protection SPF 50+ Güneş Koruyucu Krem

Ürün İçeriği

Ethylhexyl Methoxycinnamate: Güneş koruyucu etkisi olan bir kimyasal filtre.

Octocrylene: Güneş koruyucu etkisi olan bir kimyasal filtre.

Butyl Methoxydibenzoylmethane: Güneş koruyucu etkisi olan bir kimyasal filtre.

Titanium Dioxide: Güneş koruyucu etkisi olan bir fiziksel filtre.

Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate: Güneş koruyucu etkisi olan bir kimyasal filtre.

C12-15 Alkyl Benzoate: Cilt yumuşatıcı ve nemlendirici özellikleri olan bir emollient.

Glycerin: Nemlendirici ve yumuşatıcı özellikleri olan bir nemlendirici.

Butylene Glycol: Nemlendirici ve cilt koruyucu özellikleri olan bir solvent.

Cetearyl Alcohol: Emülsifiye edici özellikleri olan ve ciltteki nemin korunmasına yardımcı olan bir emollient.

Sodium Polyacrylate: Jel kıvamı veren bir polimer.

Phenoxyethanol: Kozmetik ürünlerde kullanılan bir koruyucu.

Ethylhexylglycerin: Cilt koruyucu özellikleri olan bir koruyucu ve nemlendirici.

Tetrasodium EDTA: Kozmetik ürünlerde kullanılan bir chelating ajanı.

Leave feedback about this

  • Rating

Pozitif

+
Satır Ekle

Negatif

+
Satır Ekle
Görsel Seç